Elmera Moda Tasarım & Doğal Kumaş - Pamuklu Kumaş ,  Şile Bezi , Tülbent Kumaş , Viskon Kumaş , Otantik Giyim , Etnik Giyim , Toptan ve Perakende

Şile Bezi & Kara Tezgah Kumaş

Şile Bezinin Genel Özellikleri Kullanım Alanları

Şile bezi günümüzde %100 pamuk ipliğinden üretilen bir bez olma özelliğini taşır. Üretimde pamuk ipliği kullanımının beze kazandırdığı bir takım özellikler mevcuttur. Bu özelliklerden en önemlisi nem çekme yeteneğinin yüksek olması ve serin tutmasıdır. Bu nedenle Şile bezinden üretilen kumaşlar yoğun olarak yazlık gömlek, pantolon, bluz gibi kıyafetlerin üretiminde kullanılır. Aynı zamanda üretiminde %100 pamuk ipliği kullanıldığı için doğal ve sağlıklı bir üründür.

Şile bezi, giyim ürünlerinin yanı sıra ev tekstili alanında da geniş bir kullanım alanına sahiptir. Şile bezinden sehpa, masa ve yatak örtüsü gibi birçok ürün üretilebilmektedir.

Şile Bezi‘nden çeşitli giysiler üretilmektedir. Vücut terini emme özelliğinden dolayı sağlıklı bir üründür. Şile Bezi rahat, hafif, ucuz, ter emici, sağlıklı doğal bir giysi olma özelliğiyle geniş kullanım alanı bulunmaktadır. 

Elmera Şile Bezi & Karatezgah Kumaşları

41 adet ürün var.

Toplam 41 üründen 1-41 arası gösteriliyor

Aktif filtreler