Elmera Moda Tasarım & Doğal Kumaş - Pamuklu Kumaş ,  Şile Bezi , Tülbent Kumaş , Viskon Kumaş , Otantik Giyim , Etnik Giyim , Toptan ve Perakende

Flanel 240 cm & 90 cm En Düz Renk

Flanel kumaş, pamuktan üretilen bir kumaş türüdür. Dolayısıyla kullanımı da rahat ve sağlıklıdır. Nemi emme ve nefes alma özelliklerine sahiptir. Flanel kumaşların yüzeyi pürüzlü olabilir. Bu sayede özellikle giysilerde kullanıldığında kaymaz ve tok durur. Yapısı sayesinde oldukça sıcak tutar ve yumuşaktır. İnce ip kalitesi sayesinde hafiftir. Flanel sıklıkla giysilerde kullanılsa da kullanım artıları sayesinde dekorasyonda da kendine yer bulan kumaşlardan biridir.

Flanel, sağlıklı bir kumaş olduğundan dolayı en sık nevresimlerde kullanılır. Dokunuşu ve hava geçirgenliği sayesinde çok rahat bir uyku sağlar. Özellikle uyku esnasında sürekli hareket edip üstlerini açan minikler için flanel kumaştan yapılmış ürünler seçilirse, kaymazlık özelliği sayesinde daha sağlıklı uyku sağlanabilir. Sıklıkla ekose deseniyle kombinlenerek kullanılan flanel, çok yönlü olmasıyla da bilinir. Flanel kumaştan yapılan battaniye ve yatak örtüleri de kaymamaları, sıcak tutmaları ve verilen formu korumaları gibi özellikleri sebebiyle tercih edilirler.

Elmera % 100 Doğal Pamuk Flanel Kumaş 240 cm en ve 90 cm en

21 adet ürün var.

Toplam 21 üründen 1-21 arası gösteriliyor

Aktif filtreler