Elmera Moda Tasarım & Doğal Kumaş - Pamuklu Kumaş ,  Şile Bezi , Tülbent Kumaş , Viskon Kumaş , Otantik Giyim , Etnik Giyim , Toptan ve Perakende

Recine Tütsüsü

Reçine Tütsü Özellikleri Nedir?

Reçine tütsü özellikleri olarak ilk başta doğal içeriğe ve biraz buruk bir kokuya sahip olması ile öne çıkar. Çünkü reçineden elde edilen bu özel tütsü, yoğun bir koku isteyenler tarafından tercih edilmektedir. Elmera olarak sunduğumuz özel reçine tütsüler, çiçek ve ağaç özlerinden elde edilen, bir çeşit saydam madde olan reçineden yapılmaktadır. Bir ormanda ya da doğada burnunuza çalınan hoş kokuların kaynağı, o alanda bulunan reçinelerdir. Bu doğallığı evinize getirmek istediğimiz için reçine tütsüleri tercih edebilirsiniz. Özellikle Hindistan başta olmak üzere dünyanın pek çok yerinde sakinleştirici ve huzur verici olarak reçine tütsüler kullanılmaktadır. Genelde yapımları, doğal reçine özlerinden elde edilerek yakılabilir reçine haline dönüştürülmeleri ile yapılmaktadır. Gündelik kullanım için son derece ideal olan reçine tütsüler, huzur bulmak için yakabileceğiniz tütsüler arasında öne çıkan özelliklere sahiptir.

Reçine Tütsü Nasıl Yakılır?

Reçine tütsüyü yakmak için ilk olarak ısıya dayanıklı bir kap temin etmeniz gerekir. Reçine tütsü, çubuk tütsüler gibi olmadığı için yandığı kabın özellikle ısıya dayanıklı olması gerekmektedir. Aksi halde çeşitli sorunlara neden olabilir. Kap içerisine istenilen miktarda kömür koyulur ve köz haline gelesiye kadar yakılması sağlanır. Bu yakma işlemini kap içinde yapmanız, sağlığınız için daha yararlı olacaktır. Köz haline gelen kömürün üstüne ise reçine tütsü koyulur ve köz sayesinde reçine tütsünün yavaş bir şekilde tütmesi sağlanır. Kısa bir süre içinde etrafa doğal ve güzel bir koku yayılacaktır. Aynı zamanda oldukça uzun süre yanışa sahip olan reçine tütsüler sadece kapalı alanlarda değil, açık alanlarda da rahatlıkla kullanılabilmektedirler.

Elmera Reçine Tütsü

Verdiğimiz rahatsızlıktan dolayı özür dileriz.

Aradığınız şey için tekrar arama yapın